Access Bars ®

Metoda, která pomocí jemných dotyků bodů na hlavě může změnit život váš i druhých.

 


Tělesné procesy

Provádí se přiložením rukou na tělo.

  • Biomimetická a biomimetrická mimika

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti – biomimetika. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z Já a Ty být najednou jedním. Tento proces umožňuje být opět sami sebou.

  • TSS – Trojnásobné sekvenční systémy

Tento tělesný proces je vhodné kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access bars. Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně návrací, opakovaně je znovuprožíváme.

  • Buněčná paměť

Máte-li traumata uložena v těle, například po úrazu, nebo máme na těle bolavé místo, prošli jste operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit. Tento tělesný proces lze použít nejen na lidech, ale i  na zvířatech.

  • De-MM De-Molekulární Manifestace a MDe-M Molekulární De-Manifestace

De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní. MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme.

  • MTVSS – Systém pro uvolnění terminální valence

Nástroj volby pro odstranění téměř jakéhokoliv způsobu, jak tělo nefunguje. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla
2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

  • Circuitry – obvody

Funguje u lidí, kteří obdrželi nějaká tělesná traumata. Jedná se o napravení obvodů, které byly nějakým způsobem přerušeny, např. operací. Může být spuštěno i s Access Bars, nebo prováděno na daném místě (např. jizva).

Všechny procesy trvají přibližně 60 minut.


Ohledně nezávazné objednávky a dalších informací nás kontaktujte na e-mailu zdravi@m-pilar.cz.

Najdete nás také na facebookové stránce: https://www.facebook.com/radostAzdravi